5 582,64 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1000 лм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Высота | 82 см |
| Длина | 198 см |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 0,642 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 35 Вт |
| Енергетичний клас | E |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Код товару | P3520 |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 2 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 4.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 18 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Потребляемая мощность | 9 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія, Димерні (без димера) |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |