LED лампа VIDEX GX53 8W 3000K 220V - це сучасне інноваційне рішення для освітлення вашого простору. Використовується в сучасних світильниках як для загального освітлення так і декоративного, інтер'єрного та акцентного. Це все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. З її потужністю 8W і яскравістю 730 Lm, вона забезпечує якісне та яскраве світло, при цьому споживаючи мінімум енергії.
Особливості:
- Широкий спектр напруги: захист від стрибків напруги в діапазоні від 175В до 250В, підтримує частоту 50/60Гц, забезпечуючи стабільне та надійне освітлення.
- Має широкий кут освітлення 140° завдяки якому ця лампа освітлює великі площі з мінімальними сліпучими відблисками.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Матеріали високої якості: виготовлена з алюмінію, поліаміду та полікарбонату, ця лампа забезпечує ефективний тепловідвід через корпус лампи, що робить її стійкою до впливу часу та заберпечує довгий термін служби.
- Величезний ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням.
- Набагато економніше від ламп розжарювання і має високу світловіддачу 91Лм/Вт. Світловий потік - 730Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів Ra>80. Тепле світло 3000K, створює яскраве і комфортне освітлення. До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Мощность | 8 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип лампы | Накаливания |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 730 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип цоколя | GX53 |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 74mm х 26mm |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Кількість у коробі | 100шт |
| Максимальная сила тока | 73mA |
| Енергоефективність | 91 |
| Формфактор | GX53 |
| Колірна температура світла | 3000К (тепле світло) |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Материалы | Алюміній, поліамід, полікарбонат |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Категория | Лампи |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |