| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Мощность | 50 Вт |
| Световой поток | 6000 лм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ресурс роботи | 36000г |
| Розміри | 285mm x 118mm x 92mm |
| Вес | 820г |
| Кількість у коробі | 10шт |
| Максимальная сила тока | 250mA |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Енергоефективність | 120 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Рабочая температура | -40°C ~ + 50°С |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Материалы | Алюмінієвий сплав + полікарбонат |
| Тип монтажа | Подвесной |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Категория | Висотні світильники |