| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Мощность | 72 Вт |
| Световой поток | 4700 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ресурс роботи | 35000г |
| Розміри | 450mm х 450mm х 80mm |
| Коэффициент мощности | 0.92 |
| Вес | 1.8кг |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Максимальная сила тока | 350mA |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Колірна температура світла | 2700K-6000K |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Класс энергопотребления | А |
| Материалы | Алюміній-полікарбонат |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Категория | Настінно-стельові світильники |