LED Світильник архітектурний VIDEX AR091B IP54 GU10. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна світлодіодна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип цоколя | GU10 |
| Розміри | 60mm x 80mm x 160mm |
| Вес | 350г |
| Кількість у коробі | 30шт |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Рабочая температура | -25°C ~ + 50°С |
| Материалы | Алюміній-полікарбонат |
| Тип монтажа | Накладний |
| Частота | 50/60 Hz |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Категория | Зовнішні світильники |