80,22 ₴
Показать оптовые ценыДиммер стаціонарний з поворотним регулятором для одноколірних світлодіодних джерел світла. Дозволяє регулювати яскравість світіння системи освітлення.
Даний диммер як правило, монтується на поверхню і предназначен для плавного регулювання яскравості світіння світлодіодної стрічки в діапазоні від 1% до 100%. Регулировка яскравості здійснюється вручну, за допомогою потенціометра (регулятора на корпусі). Запам'ятовує останню програму після відключення живлення.
Вихідна напруга - 12-24V, максимальний струм - 6a.
Можна підключити від 1 до 5 метрів одноколірну стрічку SMD 5050, 5630 або до 15 метрів SMD 3528, 2835 потужністю 4,8 вт
Важливо: не підключати 220v
Комплектація:
- диммер - 1шт
- упаковка - 1шт
Гарантія 1 місяць

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вес | 60 г |
| Страна производитель | Китай |
| Количество каналов | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 12 В |
| Мощность | 72 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна напруга, V | 12-24V |
| Вхідна напруга,V | 12-24V |
| Гарантія | 1 місяців |
| Цвет | Белый |
| Количество кнопок | 1 шт. |
| Количество подключаемой ленты | 5 м |
| Регулировка | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування |
| Ток | 6 |
| Тип управления | Механическое |