| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Страна производитель | Китай |
| Тип корпуса | Герметично закрытый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 70 град. |
| Степень защиты IP | 67 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| КПД, не менш ніж | 77 |
| Вихідна напруга (В) | 5 В |
| Стійкість до перепадів напруги | 300 В AC в течение 5 с |
| Охлаждение | Пасивне |
| Вихідна потужність (Вт) | 30 Вт |
| Діапазон вхідних напруг | 90~264 В AC/127~370 В DC |
| Колекція | LPV |
| Струм на виході (А) | 6 А |