

179 134,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна напруга (В) | 13.8 В |
| Вихідна потужність (Вт) | 179.4 Вт |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Діапазон вхідних напруг | 90...264 В AC, 127...370 В DC |
| КПД, не менш ніж | 88 |
| Колекція | DRC |
| Максимальная рабочая температура | +70 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Охлаждение | Пасивне |
| Струм на виході (А) | 4.9 А |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип блока живлення | Імпульсний |