14 747,04 ₴/пог.м
Цена за 1 метр.
Продается кратно бобинам по 5 метров.
LED лента Rishang SMD5050 60шт/м 14.4W/м IP67 12V RGB RN3260AQ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rishang |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Степень защиты IP | 67 |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Тип світлодіода | SMD5050 |
| Ширина (мм) | 12 |
| Колір світла | RGB |
| Мощность, Вт | 14,4 |
| Пакування | Котушка |
| Кут світіння ° | 115 |
| Продається відрізками кратно (м) | 5 м |
| Гарантійний термін (міс) | 36 міс |
| Інтервал розрізу (см) | 5 см |
| Світловий потік (Лм) | 286 Лм |
| Кількість світлодіодів (шт) | 60 шт |
| Напруга (В) | 12 В |
| Тип питания | Блок питания (трансформатор DC12V) |
| Довжина в упаковці (м) | 5 м |
| Термін служби (год) | 30000 год |
| Довжина бабіни (м) | 5 м |