Сучасний побут та виробництво нерозривно пов’язані з електрикою. Без подовжувачів, кабелів, приладів для управління освітленням, електроприладами, сигналізацією не обійтися у квартирах, будинках, на присадибних ділянках, в офісах, тощо.
Пульт для люстр однолінійний CONTROLLER-1 max 300W – пристрій, з яким ви зможете легко управляти освітленням приміщення без необхідності вставати з місця.
Приймальний блок з’єднується з вашим світильником, а пульт дозволяє управляти прийомним блоком за допомогою радіосигналу.
Якщо ви хочете зробити управління освітленням більш зручним та ефективним, то ми рекомендуємо купити пульт дистанційного керування для люстр CONTROLLER. Він дозволить Вам з комфортом та легкістю вмикати/вимикати освітлення як у будинку, квартирі, в офісі, тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| pa_vidstan_antenu | 8131 |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Живлення пульта | Батарейка 12V DC |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Батарейка 12V (1шт.) |
| Корпус | пластик |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Число каналов | 1 |
| Напряжение | 180-240V/50-60Hz |
| Мощность | max. 300W(ламп.LED, max.6шт.), max.1000W (ламп.розжар.) Вт |
| Розміри(ДхШхВ) | Контроллер – 61мм х 44мм х 24мм, Пульт – 110мм х 43мм |
| Степень защиты | IP20 |