Сучасний побут та виробництво нерозривно пов’язані з електрикою. Без подовжувачів, кабелів, приладів для управління освітленням, електроприладами, сигналізацією не обійтися у квартирах, будинках, на присадибних ділянках, в офісах, тощо.
Пульт для люстр дволінійний CONTROLLER-2 max 300W – пристрій, з яким ви зможете легко управляти освітленням приміщення без необхідності вставати з місця.
Якщо ви хочете зробити управління освітленням більш зручним та ефективним, то ми рекомендуємо купити пульт дистанційного керування для люстр CONTROLLER. Він дозволить Вам з комфортом та легкістю вмикати/вимикати освітлення як у будинку, квартирі, в офісі, тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Живлення пульта | Батарейка 12V DC |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Батарейка 12V (1шт.) |
| Корпус | пластик |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Число каналов | 2 |
| Напряжение | 180-240V/50-60Hz |
| Мощность | max. 300W(ламп.LED, max.6шт.), max.1000W (ламп.розжар.) Вт |
| Розміри(ДхШхВ) | Контроллер – 74мм х 51мм х 24мм, Пульт – 110мм х 43мм |
| Степень защиты | IP20 |
| Територія охоплення | 30-60м відкритого простору |