Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світильник садово-парковий NAR-6 Е27 – стильний світильник стовп під джерело освітлення з типом цоколя E27 та максимальною потужністю до 2x60W Ватт. Ви можете самі вибрати лампочки, характеристики яких, такі як : потужність, колірність, тощо, найбільше підходять для вашого екстер’єру.
Міцний, зносостійкий, алюмінієвий корпус з антикорозійним покриттям, який в поєднанні з продуманою конструкцією дозволяє світильнику працювати в кліматичних умовах, які доволі часто змінюються, без пошкоджень та виходу з ладу. NAR має досить високий захист від зовнішніх впливів – IP44, він захищає вузли пристрою від крапель і бризок води, що розлітаються під різними кутами та дрібних часточок діаметром понад 1 мм..
NAR-6 може бути встановлений безпосередньо в грунт і прекрасно підійде для зовнішнього освітлення паркових та садових територій, декоративного підсвічування алей і доріжок, територій готелів, тощо. Отже, рекомендуємо купити садово-парковий світильник NAR, щоб надати завершений вигляд ландшафтному дизайну та екстер’єру, виділити акценти і зонувати простір, створити правильне освітлення відкритих територій в темний час доби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Цвет | Чёрный |
| Корпус | алюминий |
| Напряжение | 220-240V/50-60Hz |
| Мощность | max. 2x60W Вт |
| Розміри(ДхШхВ) | 560мм x 2100мм |
| Розсіювач | Пластик |
| Степень защиты | IP44 |