Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світильник настільний BERNA 3W білий – довговічний, енергоефективний та екологічний настільний LED світильник! Вбудовані потужні POWER LED світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 30 000 годин, що знижує необхідність у затратах на обслуговуванні, а також можна забути про заміну ламп. До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини, тому він утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду.
Цей LED світильник світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Світлодіоди генерують приємне та затишне, тепле, а саме жовтувато-біле світіння з колірною температурою 3000К.
Якщо вам потрібна настільна лампа для школяра, студента чи для роботи, то BERNA стане прекрасним вибором комфортного локального освітлення! Адже, завдяки BERNA, потрібні вам канцелярські приладдя завжди будуть під рукою.
Його мінімалістичний стиль та ергономічний дизайн допоможе легко інтегрувати світильник в інтер’єр робочих зон офісу, кабінету чи дитячої. Рекомендуємо купити настільну лампу BERNA для комфортної роботи з документами чи комп’ютером, а також для навчання школярів. Регулювання і коригування положення джерела світла можливе у всіх трьох площинах, в результаті чого ви можете вибрати оптимальний кут нахилу та напрямок світла на робочому столі чи кімнаті. Працюйте, навчайтесь, читайте чи займайтесь улюбленим хобі з BERNA, не втомлюючи очі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Настольная лампа |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Световой поток | 130 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колірність | 3000K |
| Корпус | пластик |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Напряжение | 220-240V/50-60Hz |
| Мощность | 3W Вт |
| Ресурс роботи | 30 |
| Розміри(ДхШхВ) | 135мм х 535мм х 98мм |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип світлодіода | POWER LED |