Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світильник настільний FLYER жовтий – дитяча настільна лампа під джерело освітлення з типом цоколя G 23 та максимальною потужністю до 11 Ватт. Лампочка, яка йде в комплекті, з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4500К, яке є універсальним варіантом ілюмінації.
Якщо вам потрібна настільна лампа для дітей, то FLYER стане прекрасним вибором! Дана модель підійде не тільки для комфортного локального освітлення але й прекрасно впишеться в інтер’єр дитячої чи інших приміщень зі звичайною вологістю. Адже, його ступінь захисту ІР20, тому встановлювати потрібно його в сухих та чистих зонах.
Милий, яскравий дизайн цього настільного світильника підніме настрій та зробить атмосферу теплою і казковою. Рекомендуємо купити дитячу настільну лампу FLYER, щоб улюблені заняття вашої дитини проходили в комфорті. Працюйте, навчайтесь, читайте чи займайтесь улюбленим хобі з FLYER, не втомлюючи очі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Желтый |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Настольная лампа |
| Световой поток | 350 лм |
| Тип цоколя | G23 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колірність | 4500K |
| Комплектация | Лампа йде в комплекті |
| Корпус | пластик |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Напряжение | 220-240V/50-60Hz |
| Мощность | max. 11W Вт |
| Розміри(ДхШхВ) | 312мм х 365мм |
| Степень защиты | IP20 |
| Цоколь | G23 |