Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світлодіодний світильник аварійний MALDINI-2 13W – надійний та енергоефективний світильник для резервного освітлення. Особливістю світильників такого типу, є вбудований акумулятор, що дозволить йому працювати автономно у разі відсутності електроенергії.
Світильник постійно світиться, живлячись від мережі 220В. У разі відключення електропостачання він перейде у автономний режим роботи від акумулятора. В даної моделі це – свинцево-кислотна батарея. І буде працювати до появи електроенергії в мережі або до повного використання заряду, якщо електрика так і не з’явиться.
Він має два режими світіння, а саме: наближене до природного денного, холодне біле з помітною синюватістю (7000К), та холодне світіння з блакитним відтінком (9000К).
Якщо ви хотіли купити аварійний світильник, який буде ефективно працювати у випадку припинення подачі електроенергії, аварій чи інших форс-мажорних ситуацій, то MALDINI – це саме те, що вам потрібно!
Аварійні світильники будуть корисними в більшості місць громадського користуваннятакі як: навчальні заклади, адмінбудівлі та офіси, кінотеатри, торгові центри, тощо. Також, аварійне освітлення стане в нагоді в ситуаціях, коли потрібно оперативно відповити робочий процес та запобігти травматизації людей. Наприклад в операційних, диспетчерських пунктах, в службах порятунку, на виробництвах, об’єктах стратегічного значення, тощо.
MALDINI забезпечить достатній рівень освітлення для кращого орієнтування в темних чи задимлених приміщеннях, коридорах, тощо. Що дасть змогу швидко і ефективно вивести людей з небезпечних зон у випадку надзвичайних та екстримальних ситуацій.
Проте, важливо відзначити, що світильник має базовий захист від вологи та пилу – IP20 і не призначений для таких умов як дощ чи занурення у воду.
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Економно споживає електрику
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
⦁ Стабільне світіння без мерехтінь та шумів при роботі
⦁ Автономний аварійний режим – наявність акумуляторної батареї
⦁ Можливість регулювати температуру світіння 7000K-9000K
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 2x4V 0.9Ah свинцево-кислотний |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Колірність | 7000K, 9000K |
| Корпус | пластик |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Напряжение | 220-240V/50-60Hz |
| Мощность | 16W Вт |
| Ресурс роботи | 30 |
| Розміри(ДхШхВ) | 325мм x 75мм x 45мм |
| Световой поток | 410 лм |
| Спосіб заряджання | Кабель живлення |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Аварійний |
| Тип світлодіода | SMD LED |
| Тривалість роботи | 3 год |