Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світильник підвісний VERTEX GU10 білий – підвісний світильник під джерело освітлення з типом цоколя GU10 та максимальною потужністю до 10 Ватт. Ви можете самі вибрати лампочку, характеристики якої, такі як : потужність, колірність, тощо, найбільше підходять для вашого інтер’єру. Світильник кріпиться до стелі за допомогою підвіса в 1200 мм.
Завдяки простому та сучасному дизайну він є універсальне рішенням для будь-якого типу приміщень. Купити підвісний світильник VERTEX рекомендуємо для вітальні, спальні, коридору, кухні тощо. Також він прекрасно підійде для кафе в стилі лофт, магазинів та інших торгових чи офісних приміщень, готелів, розважальних центрів зі звичайною вологістю. Адже, його ступінь захисту ІР20, тому встановлювати рекомендуємо в сухих та чистих зонах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Длина кабеля | 1200 |
| Корпус | алюминий |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Напряжение | 220-240V |
| Мощность | max. 10W Вт |
| Розміри(ДхШхВ) | 120мм х 1200мм х 55мм |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Підвісний |
| Цоколь | GU10 |