Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світлодіодний світильник JESSICA 6W ІР 65 – вбудований точковий LED світильник квадратної форми, який споживає менше електроенергії і триваліше працює, ніж традиційні джерела світла, що дозволяє знизити витрати на електроенергію. Врізний отвір даної моделі – 80мм.
Однією з переваг світильника невеликого розміру є можливість використання в різних дизайнерських проектах для створення унікальних форм та конфігурації освітлення. Цей світильник, з кутом розсіювання 21 градус, прекрасний для акцентного підсвічування, оскільки світло не буде розсіюватися досить широко, а спрямовано підсвічувати потрібні предмети чи зони.
Ви можете використати точкові світильники як основне чи додаткове освітлення для зонування кімнати чи створення світлових акцентів. Зверніть увагу, що правильно підібрані і скомбіновані точкові світильники виключають утворення тіней та темних кутів.
JESSICA відмінно підійде для створення ефекту місцевої підсвітки, яка додасть глибини та об’єму в приміщеннях. Оскільки клас захисту цього точкового світильника ІР65 він є вологозахищеним і підійде для використання в приміщеннях з високою вологістю, в зоні дії води або пару. Це може бути як ванні кімнати так і прибудинкові території. Також купити вологозахищений світильник JESSICA рекомендуємо для облаштування підсвітки меблів, карнизів, настінних і стельових ніш, вітрин, вивісок і полиць в магазинах, робочих поверхонь, зонування простору, тощо. Також світильник можна використати для підсвічування окремих елементів декору.
Цей LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4200К, яке є універсальним варіантом ілюмінації. Якщо ви не могли знайти вологозахищений світильник, тоді JESSICA саме те, що ви шукали!
Особливості:
⦁ Компактність
⦁ Довговічність – 30.000 год
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Дозволяє зменшити утворення тіней та темних кутів
⦁ Вологозахищеність – ІР65
⦁ Екологічність – до складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
⦁ Естетичність – видно лише зовнішню частину врізних моделей, решта заховано за гіпсокартоном, дерев’яними панелями чи полотном натяжної стелі тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 80 |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Колірність | 4200K |
| Корпус | металл |
| Кут розсіюв. | 21° |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Напряжение | 100-240V/50-60Hz |
| Мощность | 6W Вт |
| Ресурс роботи | 30 |
| Розміри(ДхШхВ) | 90мм x 61мм |
| Световой поток | 410 лм |
| Степень защиты | IP65 |
| Тип | Врізний |
| Тип світлодіода | COB LED |