Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Корпуси під лампу KAKTUS-S білий – врізний спот світильник квадратної форми під джерело освітлення під тип цоколя MR16 та максимальною потужністю до 50 Ватт. Робоча напруга коливається у межах від 220 до 240 Вольт. Врізний отвір даної моделі – 75мм.
Металевий корпус світильника білого кольору стане прекрасним акцентом точкового освітлення вашого інтер’єру. Купити світильник KAKTUS-R рекомендуємо для облаштування підсвітки меблів, карнизів, настінних і стельових ніш, вітрин, вивісок і полиць в магазинах, робочих поверхонь, зонування простору, тощо. Оскільки даний світильник є вологозахищеним зі ступенем захисту – IP65, то він є ідеальним вибором для приміщень з підвищеною вологістю, наприклад ванних кімнат, підвалів, під’їздів та інших побутових чи технічних приміщень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 75 |
| Корпус | металл |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Напряжение | 220-240V/50-60Hz |
| Мощность | max. 10W Вт |
| Розміри(ДхШхВ) | 89мм х 68мм х 33мм |
| Степень защиты | IP65 |
| Тип | Врізний |
| Тип лампы | MR16 |