



8 864,52 ₴
Отправка с 13 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Длина | 195 мм |
| Высота | 282 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 95 Ra |
| Вес | 1,17 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 5 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колiрна температура | 3000 K |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 4.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 4.5 Вт |
| Материал | Пластик; Cкло |
| Напряжение | 5 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 4.5 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тривалість роботи батареї | 28 г |
| Функція | Світлодіодна технологія; Крок затемнення; Сенсорне управління; Вимикач на корпусі |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Световой поток | 60 лм |