


13 488,30 ₴
Отправка с 16 мая 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1200 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 1,341 |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Диаметр | 194 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 25 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Чёрный |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кут випромінювання | 40 ° |
| Кількість лампочок | 3 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 4.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 13.5 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 4.5 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Крок затемнення |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |