17 386,32 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 4200 лм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 99 см |
| Диаметр | 500 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 2,83 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 290 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Кількість циклів перемикання | 20000 ON/OFF |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 40 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 40 Вт |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Крок затемнення |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |