

4 821,18 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1880 лм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 142 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цвет | Глянсовий хром |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 20 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,57 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Способ крепления | Включений |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 20 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 125 Вт |
| Макс. потужність джерела | 20 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Глибина поглиблення | 68 мм |
| Монтажний отвір | 130 мм |
| Кількість штук в упаковці | 1 |