| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1500 см |
| Длина | 775 см |
| Ширина | 185 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,6 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Чорний; Матовий хром |
| Кількість лампочок | 4 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (енергозберігаючий) |
| Макс. потужність джерела | 18 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 72 Вт |
| Материал | Метал; Tекстильний |
| Напряжение | 230 |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Типи підвісу | Пiдвiсна |
| Цоколь | E27 |