15 083,88 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Черный |
| Световой поток | 2450 лм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 47 мм |
| Диаметр | 395 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 3,28 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 170 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 24.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 24.5 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 24.5 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Керування за допомогою телефона; Дистанційне керування; Alexa; HomeKit; Bluetooth; Розумне освітлення; Яскравість регулюється за допомогою дистанційного керування; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |