66 958,50 ₴
Отправка с 14 мая 2026

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Белый |
| Световой поток | 3620 лм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 128 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 5,99 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 2004 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 39.9 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 39.9 Вт |
| Материал | Пластик; Метал |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 39.9 Вт |
| Способ подключения | В розетку |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тип вилки | C |
| Функція | Розумне освітлення; Світлодіодна технологія; RGB; Bluetooth; Alexa; ZigBee; HomeKit; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |