54 429,48 ₴
Отправка с 14 мая 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1530 лм |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1715 мм |
| Высота | 1755 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 5,99 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 3 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 5.2 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 15.6 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 5.2 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Типи підвісу | Пiдвiсна |
| Функція | RGB; Світлодіодна технологія; Розумне освітлення; Bluetooth; HomeKit; Alexa; ZigBee; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |