25 128,60 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Белый |
| Световой поток | 2400 лм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 141 мм |
| Диаметр | 359 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,518 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 178 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Кількість циклів перемикання | 50000 ON/OFF |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 32 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 32 Вт |
| Материал | Cкло |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 32 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | RGB; Світлодіодна технологія; Розумне освітлення; Bluetooth; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |