



23 623,74 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 421 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 3000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 39 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 4,26 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Максимальна споживана потужність світильника | 39 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 204 Вт |
| Макс. потужність джерела | 39 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Дистанційне керування; Розумне освітлення; Alexa; ZigBee; HomeKit; Bluetooth; Яскравість регулюється за допомогою дистанційного керування |
| Типи підвісу | Пiдвiсна |
| Цвет | Белый |
| Высота | 1580 мм |