
5 256,30 ₴
Отправка с 17 мая 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Диаметр | 85 мм |
| Материал | Металл |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Матовый хром |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,452 |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Способ крепления | Включений |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 3 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 15 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Кут випромінювання | 36 ° |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 25 Вт |
| Макс. потужність джерела | 5 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Димерні (без димера) |
| Глибина поглиблення | 55 мм |
| Монтажний отвір | 70 мм |
| Кількість штук в упаковці | 3 |
| Напряжение | 230 |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 350 лм |