3 225,60 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1400 лм |
| Цвет | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 290 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,803 |
| Материал | Пластик |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Способ крепления | Накладне |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 12 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 95 Вт |
| Макс. потужність джерела | 12 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Высота | 60 мм |