12 599,58 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 590 лм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 102 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 1,41 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 3 |
| Цвет | Матовий хром; Білий |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 8 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 8 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | Керування за допомогою телефона; Світлодіодна технологія; RGB; Розумне освітлення; Alexa; HomeKit; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Размеры | |
| Высота | 252 мм |