| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 3200 лм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,606 |
| Высота | 69 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Диаметр | 480 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 235 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 36 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 36 Вт |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 230 |
| Потребляемая мощность | 36 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |