

5 256,30 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,615 |
| Высота | 82 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 198 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 35 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Цвет | Белый |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 2 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 3 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 6 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Димерні (без димера) |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Ширина | 60 мм |