



26 198,34 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1100 лм |
| Размеры | |
| Высота | 1500 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Длина | 464 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 3,195 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 6 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 90 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
| Макс. потужність джерела | 15 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Типи підвісу | Пiдвiсна |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серебристый |