


11 765,46 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1100 лм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1500 см |
| Диаметр | 440 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цвет | Матовый хром |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 4,48 |
| Материал | Cкло; Метал |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Енергетичний клас | G |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Колiрна температура | 3000 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 15 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 75 Вт |
| Макс. потужність джерела | 15 Вт |
| Функція | Димерні (без димера); Світлодіодна технологія |
| Типи підвісу | Пiдвiсна |