



7 214,76 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1650 лм |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 430 мм |
| Высота | 124 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 5.5 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 0,79 |
| Материал | Металл |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 3 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 16.5 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Кут випромінювання | 110 ° |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
| Макс. потужність джерела | 5.5 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Напряжение | 230 |