

8 193,78 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 540 лм |
| Размеры | |
| Диаметр | 64 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 1,87 |
| Высота | 525 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 15 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Цвет | Чёрный |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кут випромінювання | 325 ° |
| Кількість лампочок | 1 |
| Кількість штук в упаковці | 3 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 1.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 1.5 Вт |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 24 |
| Середній термін служби ресурсу | 20000 г |
| Потребляемая мощность | 1.5 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Тип вилки | F |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |