16 751,70 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 2400 лм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 71 мм |
| Диаметр | 391 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,175 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 165 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Матовый хром |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Макс. потужність джерела | 27 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 27 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія; Дистанційне керування; Розумне освітлення; Alexa; ZigBee; HomeKit; Bluetooth; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою дистанційного керування; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |