

5 256,30 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 395 лм |
| Цоколь | GU10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,83 |
| Высота | 339 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Диаметр | 100 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 27 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Цвет | Чёрный |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 5 Вт |
| Материал | Метал; Cкло |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | Світлодіодна технологія |