17 640,42 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,649 |
| Высота | 1000 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 163 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 80 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Чёрный |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Кількість циклів перемикання | 50000 ON/OFF |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 15 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 15 Вт |
| Материал | Метал; Cкло |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | RGB; Дистанційне керування; Світлодіодна технологія; Розумне освітлення; HomeKit; Alexa; ZigBee; Керування за допомогою телефона; Яскравість регулюється за допомогою дистанційного керування; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Ширина | 163 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1150 лм |