



4 857,30 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 1400 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 0,42 |
| Высота | 65.6 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Диаметр | 181.7 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колiрна температура | 4000 K |
| Цвет | Белый |
| Колір світла | Нейтрально-біла |
| Кут випромінювання | 120 ° |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 15 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 15 Вт |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 35000 г |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Степень защиты IP | IP54 |
| Функція | Світлодіодна технологія; З датчиком |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |