
6 036,24 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,58 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Глянсовий хром |
| Кількість лампочок | 4 |
| Макс. потужність джерела | 40 Вт |
| Материал | Метал; Cкло |
| Напряжение | 230 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цоколь | E14 |