


6 434,82 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 3600 лм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80 см |
| Диаметр | 490 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 36 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,73 |
| Материал | Металл/пластик |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 1 |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 36 Вт |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 250 Вт |
| Макс. потужність джерела | 36 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Основные | |
| Напряжение | 230 |