6 725,04 ₴
Отправка с 15 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цвет | Черный |
| Световой поток | 350 лм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 92 мм |
| Диаметр | 93 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 0,23364 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Глибина поглиблення | 90 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 25 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 2 |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 5.7 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 5.7 Вт |
| Материал | Пластик |
| Монтажний отвір | 70 мм |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 5.7 Вт |
| Способ крепления | Включений |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | HomeKit; Керування за допомогою телефона; Світлодіодна технологія; RGB; Alexa; Bluetooth; ZigBee; Розумне освітлення; Яскравість регулюється за допомогою мобільного телефону |
| Цоколь | GU10 |