7 250,88 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,17 |
| Высота | 190 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 140 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Цвет | Матовый хром |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Макс. потужність джерела | 60 Вт |
| Материал | Метал; Cкло |
| Напряжение | 230 |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | З датчиком |
| Ширина | 110 мм |