


9 481,08 ₴
Отправка с 16 мая 2026| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 550 лм |
| Цвет | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 165 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 230 |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Потребляемая мощность | 2.5 Вт |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Вес | 1,112 |
| Материал | Метал; Cкло |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Гарантія | 24 місяців |
| Кількість лампочок | 3 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Максимальна споживана потужність світильника | 7.5 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 50 Вт |
| Макс. потужність джерела | 2.5 Вт |
| Функція | Димерні (без димера); Світлодіодна технологія |
| Высота | 79 мм |