



2 953,86 ₴
Отправка с 14 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 550 лм |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 0,29 |
| Высота | 124 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 86 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кут випромінювання | 110 ° |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 5.5 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 5.5 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 25000 г |
| Потребляемая мощность | 5.5 Вт |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Ширина | 80 мм |