5 582,64 ₴
Отправка с 17 мая 2026
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 180 лм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 0,5 |
| Высота | 198 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 10 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 3 |
| Колiрна температура | 5000 K |
| Цвет | Чёрный |
| Колір світла | Холодно-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Кількість циклів перемикання | 30000 ON/OFF |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 6 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 6 Вт |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение | 5 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Степень защиты IP | IP54 |
| Тривалість роботи батареї | 30 г |
| Функція | Світлодіодна технологія; Крок затемнення; Вимикач на корпусі; Сенсорне управління; На батарейках |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |