12 055,68 ₴
Отправка с 14 мая 2026Створіть ідеальну атмосферу з допомогою освітлення Philips Hue з регулюванням яскравості. Енергоефективне освітлення з дистанційним керуванням, яке допоможе вам створити ідеальне освітлення, а залежності від того, що ви робитимете, відповідно до ваших ідей чи настрою.
Детальніше про систему HUE можна дізнатися в нашій статті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Цоколь | GU10 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 50 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 350 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,22 |
| Высота | 58 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 25 Вт |
| Енергетичний клас | G |
| Колір світла | Тепло-біла; Нейтрально-біла ; Холодно-біла |
| Кількість циклів перемикання | 50000 ON/OFF |
| Кількість штук в упаковці | 3 |
| Макс. потужність джерела | 5 Вт |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 15000 г |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Функція | Світлодіодна технологія; Димерні ; Розумне освітлення; HomeKit; Alexa; ZigBee; Bluetooth; Керування за допомогою телефона; RGB |