7 214,76 ₴
Отправка с 17 мая 2026| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Световой поток | 800 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору (CRI) | 80 Ra |
| Вес | 0,63 |
| Высота | 76 мм |
| Гарантія | 24 місяців |
| Длина | 203 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 55 Вт |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Колiрна температура | 2700 K |
| Цвет | Антрацит |
| Колір світла | Тепло-біла |
| Кількість лампочок | 1 |
| Лампочки в комплекте | ТАК (світлодіод) |
| Макс. потужність джерела | 3.8 Вт |
| Максимальна споживана потужність світильника | 3.8 Вт |
| Материал | Металл |
| Напряжение | 230 |
| Середній термін служби ресурсу | 50000 г |
| Потребляемая мощность | 3.8 Вт |
| Степень защиты IP | IP44 |
| Функція | Світлодіодна технологія |
| Цоколь | Вбудований світлодіодний модуль |
| Ширина | 93 мм |